KELWINEK

Kelwinek pojechał do domu

Nieduży spokojny rudy piesek

Kelwinek to nieduży, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu. Trafił do nas troszkę wystraszony, nikt go nie szukał.

Obecnie jest ufnym, przyjaznym, pogodnym zwierzakiem. Piesek dogaduje się z innymi czworonogami, jest do nich pozytywnie skierowany.

Nie jest szczególnie hałaśliwy choć czasem zaszczeka, jest uroczym, puchatym pieskiem o pięknym rudym umaszczeniu i brązowych oczkach.

Kelwinek ma miękką, bardzo gęstą okrywę włosową, jest w dobrej kondycji, zadbany. W Kelwinka można wtulać się bez końca.

Piesio na początku może być troszkę nieśmiały, ale to łagodny, kochany piesek. Potrafi chodzić na smyczy, nie sprawia problemów. Na spacerach jest spokojny.

Piesio ma około 5-6 lat. Jego pierwsza młodość za nim, ale nadal jest radosnym, pełnym ciepła i pozytywnej psiej energii pieskiem.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Kelwinka. To nieduży spokojny rudy piesek do adopcji, który zasługuje na dobry i kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na sms-y nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kelwinek został przywieziony dnia 24.01.2019 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Piesek NIE WRACA DO WŁAŚCICIELA. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.