KASZTANEK

Rudy Kasztanek do adopcji

Przedstawiamy Kasztanka – niewielkiego, spokojnego pieska, który kilka dni temu trafił pod naszą opiekę. Kasztanek nie jest już młodzieniaszkiem, ma około 6-7 lat. Trafił do nas po tym jak jego pani trafiła do domu opieki. Niestety nikt z rodziny nie chciał wziąć Kasztanka pod swoje skrzydła. Psiak jednego dnia stracił panią i dom.

Zdezorientowany, zupełnie bezbronny i bardzo samotny przebywa obecnie w naszym schronisku. Kasztanek jest pieskiem grzecznym i spokojnym. Bez problemu dogaduje się z innymi psiakami, nie wchodzi w konflikty. Nie jest pieskiem dominującym. Kasztanek mieszkał dotychczas z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się. Nie jest szczekliwy. Jest czysty, w dobrej kondycji. To psiak typowo domowy.

Psiak ma około 6-7 lat. Jest wielkości jamnika, na nieco dłuższych łapkach. Kasztanek waży około 10 kg.

Prosimy o szansę i o dom dla Kasztanka. Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Kasztanek został przywieziony dnia 13.01.2018 r. z Krzeszowic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.