KASTOR

Kastor pojechał pod opiekę fundacji

Piękny mieszaniec sznaucera, teriera rosyjskiego, adopcja

Przedstawiamy Kastora, dużego, spokojnego, odrobinkę nieśmiałego psiaka, który od niedawna przebywa pod naszą opieką.

Kastor to psiak w średnim wieku; ma około 6-7 lat, jest miłym psem. Trafił do nas dość zaniedbany i jego okrywa włosowa wymagała pielęgnacji, ale z dnia na dzień wygląda coraz  piękniej i z całą pewnością wkrótce zwróci uwagę niejednego właściciela psów 🙂 podczas spaceru. Kastor mocno przypomina sznaucery. Jest z dużą pewnością mieszańcem sznaucera lub teriera rosyjskiego.

Kastor na początku bardzo bał się chodzić na smyczy, ale obecnie już bardzo ładnie chodzi przy nodze, a smycz nie kojarzy mu się już z cierpieniem, a z przyjemnością. Na spacerze jest już rozluźniony i szczęśliwy, nie stresuje się jak na początku.

Widać, że czas, zanim trafił do naszego schroniska nie był dla Kastora przyjemny, ale robimy wszystko by zapomniał o przeszłości i był na nowo radosnym, kochanym pieskiem.

Kastor to duży pies; waży około 30 kg. Na początku może być troszkę nieufny, ale cierpliwy opiekun szybko zaskarbi sobie jego względy, wierność i oddanie. Kastor szczeka gdy trzeba, ale nie jest zbyt hałaśliwy. Będzie wspaniałym domowym stróżem.

Kastor bez problemu może zamieszkać z innym psem, jest łagodny. Do schroniska trafił z drugim psem, prawdopodobnie zostały one razem wyrzucone. Kastor i Goldi są ze sobą dość zżyte, oboje nadają się do domu z drugim pieskiem.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Kastora. Na pewno szybko udowodni nowego właścicielowi jak wspaniałym jest kompanem i psim przyjacielem.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Kastor został przywieziony dnia 27.04.2018 r. z gminy Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.