KARS-KARSIK

Karsik pojechał do domu

Mały kudłaty śliczny piesio

Przedstawiamy Karsika – pięknego, kochanego psiaka, który trafił do naszego schroniska.

Psiaka niestety nikt nie szukał, trafił pod naszą opiekę. To fantastyczny mały piesio, którego po prostu nie da się nie pokochać od pierwszego wejrzenia. 🙂

Karsik jest bardzo kochanym, uroczym, wpatrzonym w opiekunów zwierzakiem.

Chętnie przytula się i przebywa w towarzystwie ludzi. Wystawia brzuszek do głaskania, jest super miziastym puchatym zwierzaczkiem.

Psiak ładnie chodzi na smyczy, jest pogodny, raczej spokojny choć potrafi się bardzo cieszyć z kontaktu z opiekunami i “tańczyć” wokół opiekunów.

Karsik w obecnej chwili ma około 6 lat. Jest nieduży, waży około 12 kg, powinien ważyć troszkę mniej. Jego właściwa masa ciała to około 10-11 kg.

Staramy się by wrócił do właściwej wagi. Piesio ma piękne, jasne umaszczenie, mięciutki włos, jest uroczym maluchem.

Piesio szuka nowego domu. Bardzo prosimy o szansę.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Karsik został przywieziony dnia 23.07.2019 r. z miasta Gorlice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.