KARO-KARUŚ

Karo-Karuś pojechał do domu. Trzymamy kciuki słodziaku.. 🙂

Rudowłosy bohater szuka domu

Przedstawiamy Karusia – cudownego, przemiłego, spokojnego pieska, który od dawna przebywa w naszym schronisku.

Karuś to rudy psiak-weteran, który swą wędrówkę po schroniskach rozpoczął w roku 2013.

o dwóch latach „odsiadki” w pierwszym schronisku trafił do nas i od tego czasu, od stycznia 2015 roku, poszukujemy dla niego domu.

Usposobienie:

Karuś przeszedł w schronisku ogromną metamorfozę; z pieska niezwykle lękliwego, chowającego się w budzie lub za nią, stał się pieskiem. który szuka kontaktu z opiekunami, jest ciekawski i który cieszy się z bycia blisko.

Karuś to psiak zawsze grzeczny, zawsze miły do innych towarzyszy niedoli (a miał ich przez blisko 5 ostatnich lat naprawdę wielu), nigdy nie narzucający swej woli.

Karuś to psiak grzeczny i dość spokojny. Szczeka gdy trzeba, ale nie jest typem psiaka, który szczeka bez celu.

Karuś to piesek, który nikogo nie skrzywdzi, choć nie pozwoli się zdominować i wejść sobie na głowę.

To mądry, doświadczony schroniskowym życiem piesek, który potrafi funkcjonować w grupie do której należy.

Karuś nie potrafił chodzić na smyczy, ale teraz dobrze chodzi przy nodze opiekuna i poza chwilami, gdy się czegoś wystraszy (wówczas przykuca, zastyga w bezruchu), ładnie idzie przy nodze i nie sprawia żadnych problemów.

Karuś bardzo dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Jest bardzo cierpliwy.

Karuś to psiak, który może zamieszkać w domu z rodziną. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale gdy przekona się do nowych członków rodziny będzie im niezmiernie oddany.

Bardzo prosimy o szansę dla Karusia. To starszy, rudy psiak-weteran do adopcji, który bardzo potrzebuje prawdziwego domu, rodziny, spokoju..

Karuś to starszy psiak; ma prawdopodobnie około 13-14 lat. Jest średniej wielkości, waży około 17-18 kg.

Jego sierść, kiedyś intensywnie ruda, teraz naprała płowej barwy, ale serduszko Karusia każdego dnia, z nadzieją spogląda zza krat czekając na TEN JEDEN DOM.

Zdrowie:

Karuś przeszedł ostatnio zabieg usunięcia śledziony, miał także przeprowadzaną sanacją jamy ustnej. Jest w dobrej formie i czeka na dom. Wyniki badań są dobre.

Prosimy o szansę i dom dla Karusia. Bardzo prosimy..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Karo został przywieziony dnia 20.01.2015 r. z gminy Niepołomice. Wcześniej przebywał już niestety w innym schronisku.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.