KARMELA

Karmela pojechała do domu

Kochana łaciata mała suczka

Karmela to przemiła, grzeczna sunia w wieku około 1,5 roku. Sunia trafiła do nas z dzieckiem – szczeniątkiem o imieniu Karmelek.

Karmela jest przyjazna do ludzi, uwielbia się przytulać, jest malutka. Ma niesamowite spojrzenie, piękne “wymalowane” oczka, jest wspaniała.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sunia została przywieziona dnia 14.09.2018 r.  z miejscowości Wawrzeńczyce, gmina Igołomia – Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.