KARAŚ

Karaś pojechał do domu

Wesoły szczupły młody piesek

Karaś to wesoły szczupły młody piesek, który wyglądem troszkę przypomina terierka.

Być może któreś z jego rodziców było pieskiem tej rasy, nie wiemy tego na pewno. Karaś jest młody, ma około 1 roku. jest grzeczny. Na pierwszy rzut oka może się wydawać starszy, ale to psi młodzieniaszek.

Ma bielutkie ząbki, sierść typową dla psiaków-podrostków, mięciutkie poduszki łapek i sposób poruszania jak u szczeniąt. To prze-słodki, miły, kochany psiak.

Karaś jest grzeczny i posłuszny. Nie jest nadpobudliwy choć jak każdy młody piesek lubi się bawić. Uwielbia spacery, ruch i zabawę. Chętnie wychodzi z opiekunami, potrafi chodzić na smyczy.

W domu zachowuje czystość, bez problemu dogaduje się z innymi pieskami i dobrze reaguje na kotki. To świetny psiak, który doskonale odnajdzie się w rodzinie.

Psiak waży około 8-9 kg, większy nie będzie. Sierść Karasia jest troszkę szorstka, typowa dla terierów, ale bardzo przyjemna w dotyku.

Psiak nie sprawia problemów, nie jest szczekliwy. Bardzo prosimy o dobry dom dla Karasia. Na pewno szybko udowodni, że zasługiwał na daną mu szansę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Karaś został przywieziony dnia 22.08.2018 r. z miasta Gorlice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.