KAMERON

Kameron pojechał do domu

Czarny owczarek do adopcji

Kameron to młodziutki, około 7-miesięczny piesek w typie owczarka niemieckiego.

Maluch trafił do nas po tym  jak znudził się właścicielom. Być może wymagał zbyt dużo uwagi (jak to u młodego owczarka) i nie chciano poświęcić mu tyle uwagi na ile zasługuje.

Psiak jest wesoły, bardzo energiczny, przyjaźnie nastawiony do ludzi. Potrzebuje ruchu, spacerów, zabawy. Zaczepia inne psy do zabawy, czasem trochę się nudzi.

Kameron dogaduje się z innymi psami, ale dobrze byłoby gdyby drugi psiak także był energicznym czworonogiem.

Kameron ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny, doskonale dogaduje się z ludźmi. Uwielbia spacery, ruch, zabawę, ale potrzebuje rodziny, która zapewni mu ruch i towarzystwo.

Nie szukamy dla niego miejsca w kojcu. To pies do domu. Psiak ma dość miękkie łapki, otrzymuje odpowiednią suplementację.

Nowy właściciel także będzie musiał zapewnić mu odpowiednie wspomaganie rozwoju kości. Jest to niezbędne w jego właściwym wzroście i rozwoju.

Dla Kamerona szukamy rodziny, która da mu dobry i kochający dom, zapewni ruch, zabawę, towarzystwo i zadba o tego pięknego malucha.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kameron został przywieziony dnia 09.02.2019 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.