KAJTUŚ

Kajtuś pojechał do domu

Wesoły psiak z załamanymi uszkami

Kajtuś to wesoły, pogodny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest średnio-mniejszy, waży około 15 kg, większy już nie będzie. To młody piesek. Jest w wieku około 1 roku.

Kajtuś wraz ze swoim psim towarzyszem, Czokusiem, od wielu tygodni błąkały się po ulicach. Pieski są ze sobą mocno zżyte.

Kajtuś potrafi chodzić na smyczy, jest otwarty do ludzi, także tych mniejszych. Nikogo nie skrzywdzi, ale potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów.

Może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem. Jest bystrym, czujnym, inteligentnym pieskiem, który bez problemu dogada się z pieskami.

Nadaje się do mieszkania, jest nauczony żyć w domu. To czysty, wesoły piesek z załamanymi uszkami o uroczym spojrzeniu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kajtuś został przywieziony dnia 04.11.2018 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.