KAJA-GOJA

Goja-Diana pojechała do nowego domu

Kochana starsza ruda suczka

Przedstawiamy Goję – wspaniałą, bardzo grzeczną i kochaną, starszą rudą suczkę do adopcji, która kilka tygodni temu trafiła pod nasze skrzydła.

Goja (Kaja) to suczka spokojna, łagodna o bardzo przyjaznym usposobieniu. Uwielbia się przytulać, bez problemu można wykonywać u niej wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest bardzo cierpliwa. Sunia pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się. Na pewno jeszcze długi czas będzie dzielnie towarzyszyć swym opiekunom w spacerach i wędrówkach. Być może nie jest już w formie do wygrywania zawodów, ale niejeden spacer jeszcze przed Goją.

Goja jest cudowną sunią z maską na pyszczku. Ma rude, płowe umaszczenie, jaśniejszą kufę i okolice oczu. Sunia ma gęstą okrywę włosową, jest zadbana choć trafiła ona do nas z naroślą na prawym boku. Nie jest ona jednak groźna. Goja z całą pewnością nadaje się na psiaka rodzinnego, do dzieci. Nikogo nie skrzywdzi. Do psiaków w schronisku jest także bardzo przyjaźnie nastawiona.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Goji. To kochana starsza ruda suczka, która zasługuje na najlepszy dom na świecie i dużo miłości.

Suczka jest w wieku około 10 lat, jest duża, waży około 30 kg, jest wielkości i usposobienia labradora retrivera.

Suczka posiada niezarejestrowany mikroczip. Pomimo poszukiwań nie udało się dotrzeć do właściciela.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Guz został usunięty.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Kaja została przywieziona dnia 22.06.2018 r. z miejscowości Szarów, gmina Kłaj.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.