KAILO

Kailo pojechał do domu

Wesoły energiczny psiak w typie labradora

Przedstawiamy Kailo – wesołego, radosnego psiaka, który niedawno trafił pod naszą opiekę.

Kailo to psiak młody, wyglądem przypomina labradora, ale nie jest rasowy. Na początku był odrobinkę nieśmiały, ale rozluźnił się już i stał się bardzo otwarty w stosunku do opiekunów w schronisku.

Psiak bardzo lubi ludzi, wykonuje podstawowe polecenia, ale potrzebuje dużo ruchu i zabawy. Świetnie czuje się na wybiegu, przychodzi na zawołanie; siada, podaje łapę, interesuje się psimi zabawkami.

To psiak o niesamowitym potencjale szkoleniowym, ale nie powinien być psem-kanapowcem, a kompanem na wycieczce i długim spacerze.

Kailo jest młody; ma około 2, maksymalnie 3 lat, waży około 25 kg. Ma sierść krótką, czystą, zadbaną, bardzo lśniącą. Na pewno nie był źle traktowany w przeszłości choć na pewno nie miał wystarczającej ilości ruchu.

Szukamy dla Kailo aktywnej rodziny, która poświęci mu czas i będzie zabierać naszego podopiecznego na spacery i wycieczki. Bardzo lubi biegać, na pewno może iść na długie wyprawy.

Kailo może trochę dominować inne. mniejsze psy, polecamy go raczej jako kompana do psiaka aktywnego. Może także zamieszkać z innym dużym psem.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Kailo. To wesoły energiczny psiak w typie labradora, który bardzo potrzebuje aktywnego domu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kailo został przywieziony dnia 31.08.2018 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.