KAGERO – MAX

Kagero-Max wrócił do właściciela

Duży wesoły energiczny piesek

Przedstawiamy Kagero – bardzo energicznego, silnego, dorodnego psiaka, który trafił do naszego schroniska.

Kagero to psiak dość sporej wielkości; waży około 35-40 kg, jest młody, ma około 2-3 lat.

Na razie psiak jest dość mocno pobudzony i ciekawy świata, na spacerach ciągnie do innych psów, ale dobrze reaguje na inne czworonogi i nie ma żadnych nieprzyjaznych zachowań.

Kagero trochę ciągnie, być może nie był dotychczas przyzwyczajony do chodzenia na smyczy i przy nodze, ale mamy nadzieję, że to jedynie kwestia szkolenia.

Piesek bardzo dobrze reaguje na ludzi, chętnie się przytula, zwraca uwagę na człowieka. Powinien w krótkim czasie, przy odrobinie konsekwencji, nauczyć się nowych zasad.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kagero został przywieziony dnia 20.07.2019 r. z gminy Niepołomice, m. Zakrzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.