JUMAREK

Jumarek pojechał do domu

Psiak w typie owczarka szuka domu

Poszukujemy domu dla Jumarka – wesołego pieska w typie owczarka, który szuka domu. Jumarek kilka miesięcy temu trafił pod naszą opiekę. Początkowo był bardzo zdezorientowany schroniskiem, biegał, skakał, nie mógł doczekać się powrotu do swojego domu. Z biegiem kolejnych tygodni chyba przyzwyczaił się do tergo, że nikt się po niego nie zgłosi..

Jumarek to psiak bardzo pogodny, miły, przyjazny. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest przyjazny. Jumarek bardzo szuka kontaktu z ludźmi – na widok opiekuna mordka uśmiecha mu się radośnie, ogon chodzi od lewej do prawej tworząc półkola jak ogon u szczęśliwego labradora. Psiak patrzy na ludzi z taką ufnością, że aż trudno uwierzyć, że ktoś pozbył się tego uroczego czworonoga i skazał go na schronisko.

Jumarek to psiak pogodny. Nie jest bardzo szczekliwy, ale jest czujny i wydaje głos gdy trzeba. Jumarek nie dominuje, nie zaczepia innych psów. Będzie rewelacyjnym towarzyszem rodziny, dzielnym kompanem na spacerach, świetnym kumplem dla drugiego psiaka.

Jumarek nie jest może już najmłodszy; ma około 7- 8 lat. Przy jego wadze (około 20-22 kg) jeszcze sporo lat życia przed nim. Prosimy o dobry dom dla Jumarka, zasługuje na prawdziwą rodzinę i dom.

Jumarek może spędzać dużo czasu na zewnątrz. Potrzebuje jedynie bezpiecznego schronienia w upalne i mroźne dni.
Bardzo prosimy o szansę dla Jumarka. To psiak w typie owczarka, który bardzo szuka domu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Jumar został przywieziony dnia 08.03.2018 r. z Gorlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.