KONRAD

Konrad pojechał do domu

Wesoły radosny młody psiak

Prezentujemy Konrada – bardzo uroczego, wesołego czarnego psiaka  w typie amstaffa, który trafił pod naszą opiekę.

Konrad to psiak bardzo radosny, energiczny i zawsze uśmiechnięty. Gdy widzi człowieka cieszy się zawsze, bardzo chętnie przebywa w towarzystwie ludzi.

Konrad jest ciekawski, to typowy ast, który zdecydowanie potrzebuje ruchu, zabawy, towarzystwa. Nie lubi się nudzić, jest bardzo radosny i pełen pozytywnej energii.

Uwielbia się przytulać, świetnie reaguje na ludzi. Psiak jest czarny, z białą krawatką. Ma krótką okrywę. Nie wymaga ona szczególnej pielęgnacji.

Konrad to psiak młodziutki; obecnie ma około 1,5 roku, waży około 17 kg, powinien ważyć około 20-22 kg.

Obecnie psiak pięknie chodzi na smyczy, słucha opiekuna, jest posłuszny.

Nie był raczej przyzwyczajony do regularnych spacerów, ale szybko nadrobił i teraz na widok smyczy całe jego ciało niezwykle się cieszy.

Psiak towarzyski, pogodny, BARDZO uroczy. Może zamieszkać w domu z dziećmi, ale najlepiej z nieco większymi.

Mniejsze może przewrócić choć na pewno nie skrzywdzi człowieka.

Konrad nie nadaje się do innych psów. Szukamy dla niego domu w którym nie ma innych czworonogów, wskazana osoba z doświadczeniem.

Koniecznym jest by Konrad miał właściciela, który będzie go szkolił. Drzemie w nim spory potencjał treningowy.

Prosimy o dobry dom dla Konrada. Potrzebuje aktywnej, lubiącej ruch i spacery rodziny, ale z całą pewnością doskonale odnajdzie się wśród ludzi i będzie ich oddanym przyjacielem.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Konrad został przywieziony dnia 17.04.2019 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.