JESSICA VEL NETIA

Netia – Jessica pojechała do domu

Piękna kudłata sunia

Jessica (Netia) to piękna, kudłata, czarna suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia ma białe skarpetki oraz krawatkę i mięciutką, gęstą okrywę włosową. Jest delikatną, wrażliwą, piękną suczką.

Suczka jest miła, na razie nie najlepiej chodzi na smyczy, ale to się zmieni. Jessica jest wrażliwa, odrobinkę ostrożna w kontakcie z człowiekiem, ale nie ma w niej agresji.

Potrzebuje kilku dni na adaptację w nowym domu, ale na pewno szybko odnajdzie się w rodzinie u ludzi kochających zwierzęta.

Jessica jest w wieku około 2 lat, waży około 10 kg, większa nie będzie. Jessi głową sięga do kolana kobiety.

Sunię można bez problemu wziąć na ręce. Gdy przytula się do człowieka to tak, jakby chciała go już nigdy nie puścić. Przywiera całą sobą.

Jessi ma na pewno sporo złych wspomnień z dotychczasowego “domu”, ale to młoda i wierna, oddana sunia. Na pewno szybko zaadoptuje się w rodzinie i będzie jej bardzo oddana.

To piękna kudłata sunia o smutnych, przejmujących oczętach. Prosimy o dobry dom dla Jessi.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Jessica (Netia) została przywieziona dnia 25.10.2018 r. z gminy Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.