JASMIN

Jasminek pojechał do domu

Wesoły czarny pies do adopcji

Przedstawiamy Jasminka – wesołego, czarnego psiaka do adopcji, który kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę. Jasmin to piesek pogodny, uśmiechnięty, energiczny, ale jest pieskiem o bardzo łagodnym usposobieniu. Przytula się do opiekunów, uwielbia głaskanie, bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest kontaktowy, bardzo uroczy.

Psiak bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie zaczepia psów i im nie dokucza. W boksie nie może doczekać się spaceru. Czeka przy bramce boksu, czasem troszkę popłakuje gdy to nie on idzie na spacer. Jasminek nie jest typem psa szczekliwego. Woli merdać ogonkiem, prosić łapką, uśmiechać się do człowieka niż szczekaniem manifestować swoje niezadowolenie. To bardzo pogodny, dojrzały psiak o ślicznej, krótkiej, czarnej sierści i nieco siwiejącym pyszczku.

Jasminek nie jest już najmłodszy, ma około 10 lat,  ale nadal jest w dobrej kondycji i z całą pewnością będzie się nadal długo cieszył serce i oczy swojego opiekuna, a jako kompan spacerów zadba o kondycję swojego pana czy pani.. Jasminek jest średniej wielkości pieskiem, waży około 20 kg, to jego właściwa masa ciała.

Prosimy o szansę i dom dla Jasminka. To wesoły, czarny, uroczy pies do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Jasmin został przywieziony dnia 21.06.2018 r. z miejscowości Paczyn, gmina Lubawka.

Szukamy nowego domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.