JASIO

Jasio ma dom

Szczeniątko – piesek do adopcji

Przedstawiamy malutkiego Jasia – przepięknego szczeniaczka, bardzo kochanego i wesołego maluszka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Jasio przyjechał do nas z rodzeństwem, jest ślicznym, niewielkim, uroczym szczeniątkiem o wesołym, radosnym usposobieniu. Początkowo był troszkę nieśmiały, ale obecnie jest kochaną, wesołą, puchatą kulką wpatrzoną w opiekunów. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla szczenięcia. Jasio jest delikatny, wrażliwy, powinien jak najszybciej trafić do kochającego domu.

Pomimo, iż otoczony jest najlepszą możliwą opieką maluszek potrzebuje miłości, troski, opieki. Powinien  spędzać czas przytulony do swojego człowieka, bawiąc się piłeczką, biegać po domu i cieszyć wszystkich domowników, a nie czekać na dom za schroniskowymi drzwiami..

Jasio jest u nas i czeka na swojego człowieka, na kogoś, kto zabierze go do domu i ofiaruje mu  poczucie bezpieczeństwa, którego w bardzo potrzebuje.

Jasio jest malutki; obecnie ma około 7 tygodni, to jeszcze psie dziecko. Jest łagodny, nie ma w nim cienia agresji. Obecnie waży około 1,5 kg, gdy dorośnie będzie średniej wielkości. Nie powinna przekroczyć 12-15 kg. Jasio jest jednym z najbardziej kudłatych psiaków z rodzeństwa, jest ciekawski i bystry. Ma piękne, trójbarwne umaszczenie.

Jasio , jak każde szczenię wymaga przyuczenia do zachowywania czystości. W schronisku, w miarę możliwości załatwia się na zewnątrz, ale trzeba tę umiejętność u takiego malca utrwalić.

Jasio bez najmniejszego problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny i grzeczny. Może zamieszkać z drugim pieskiem lub kotkiem. Nikogo nie skrzywdzi.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego pięknego chłopczyka.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Jasio został przywieziony dnia 10.05.2018 r. Może jechać do nowego domu. Jest gotowy do adopcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.