JAREK

Jarek pojechał do domu

Biały piesek z łatkami

Niesamowity biały psiak oszukany przez ludzi..

Przedstawiamy, niestety już po raz kolejny, fantastycznego psiaka, który czeka w schronisku na dom…

Jarek chwilę cieszył się szczęściem, wydawało się najprawdziwszym i najlepszym domem o jakim mogliśmy marzyć… Niestety został brutalnie oszukany przez człowieka, a adopcja okazała się tylko kiepskim żartem, zachcianką, chwilowym kaprysem..

Jarek, kompletnie zdruzgotany, po tygodniu spędzonym w “swoim legowisku”, przy “swoim człowieku”, w “swoim domu”, wrócił za kraty…

Kilka dni trwało zanim znów zaczął wesoło merdać ogonkiem, cieszyć się z towarzystwa opiekunów w schronisku, zanim na nowo zaakceptował swój los..

Obecnie znów jest radosnym pieskiem, ale nie możemy pozwolić, żeby taki los spotkał go ponownie.

Dla Jarusia szukamy kochającej, ciepłej rodziny, która zaopiekuje się tym uroczym zwierzakiem i ofiaruje mu prawdziwą miłość i opiekę.

Jarek początkowo był bardzo nieśmiały i chował się przed człowiekiem, ale obecnie to dosłownie nie ten sam psiak. Ciszy się na widok opiekunów, przytula, “uśmiecha”.

Usposobienie:

Pięknie chodzi na smyczy, cieszy się ze wspólnych spacerów, jest wspaniałym, bardzo pogodnym, kochanym zwierzakiem.

Jarek to piesek, który prawdopodobnie nie miał łatwego startu, ale co złe to już za nim.

Obecnie jest super psiakiem, który radośnie podąża za opiekunami i merda ogonkiem na ich widok. Rozdaje całusy, podaje łapkę, wykonuje podstawowe polecenia.

Jarek opiera się o pracowników i wolontariuszy, delektuje się każdą minutą głaskania i przytulania, zaczepia łapką prosząc o więcej.

Piesek nie ma tendencji do dominowania, bardzo dobrze dogaduje się z przyjaciółmi z boksu. Lubi inne psiaki. Ma dobry apetyt, bardzo lubi przysmaki i chętnie zjada je z ręki.

Jarek będąc w domu zaprezentował się od dobrej strony. Nie niszczył, mógł sam zostać w mieszkaniu, na spacerach zachowywał się właściwie.

Psiak boi się dużych mężczyzn, ale i do nich potrafi się przekonać, potrzebuje jedynie zachęty.

Jarek ma około 3-4 lata, na pewno nie więcej. Ma białą sierść ze srebrno-szarymi łatkami, jest bardzo oryginalnie umaszczony. Piesek waży około 16-17 kg, to jego właściwa masa ciała.

Prosimy o dobry dom dla Jarka. To piesek, który zasługuje na dobry, kochający, ciepły dom. Szybko udowodni, że jest wspaniałym zwierzaczkiem.

Jarek nie jest hałaśliwy, szczeka gdy trzeba, a na spacerach świetnie reaguje na inne pieski.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Jarek został przywieziony dnia 01.10.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego dobrego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.