JANUSZ-JUNI

Janusz pojechał do domu

Kochany starszy piesek do adopcji

Przedstawiamy Juniego – starszego, BARDZO kochanego, psiaka, który już od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Juni to psiak średniej wielkości (waży około 20 kg, nie więcej) o bardzo przyjaznym usposobieniu. Uwielbia wprost przytulać się do opiekunów, bardzo tęskni za ludźmi, za spacerami, za bliskością.

Juni na pewno miał kiedyś dom i prawie na pewno ten “dom” pozbył się Juniego, gdy ten zaczął tracić wzrok. To takie smutne gdy porzuca się zwierzaka po latach wiernej służby i oddania. Juni kompletnie nie poradziłby sobie bez opieki człowieka, szczególnie zimą. Nie potrafiłby zdobywać pożywienia, zamarzłby lub zginął z głodu. U nas ma opiekę, jedzenie, spacery i schronienie ale bardzo brakuje mu domu.. Bardzo tęskni za ludźmi.

Gdy wchodzi się do niego do boksu Juni przylega do opiekuna całym sobą i robi wszystko by być jak najbliżej. Nie boi się ludzi, jest bardzo łagodny.. Juni ma bardzo krótką sierść. W zimie w kojcu jest mu zimno. Pomimo najlepszej możliwej opieki żadne miejsce nie zastąpi Juniemu kochającego domu. Bardzo prosimy o szansę dla tego psiaka..

Juni pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Pomimo praktycznie całkowitej utraty wzroku doskonale radzi sobie na spacerze u boku człowieka. Szybko poznaje nowe miejsca, nos jest jego przewodnikiem, w booksie nie wchodzi w przedmioty. To sprytny, rezolutny, kochany psiak. Juni ma około 10 lat. Czy to oznacza wyrok? Prosimy by tak nie było..

Bardzo prosimy o szansę i dom dla tego kochanego, starszego pieska do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Piesek został przywieziony dnia 24.08.2017 r. z miejscowości Gliczarów Górny, gmina  Biały Dunajec.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.