JAGODA

Jagoda pojechała do domu

Przemiła, spokojna brązowa sunia do adopcji

Jagoda to przemiła, spokojna brązowa sunia do adopcji w wieku około 4-5 lat.

Sunia jest bardzo miła, przyjazna, kochana. Uczy się chodzić na smyczy, robi postępy. Na razie jeszcze nie chodzi najlepiej, ale Jagoda jest tak wpatrzona w ludzi, że szybko nauczy się spacerować przy człowieku i będzie oddaną przyjaciółką człowieka.

Jagoda jest średnio-mniejsza, waży około 12 kg, to cichutka suczka. Nie będzie szczekać, nie dokucza innym psom, jest bardzo łagodna.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla tej ślicznej suni. To przemiła, spokojna brązowa sunia do adopcji, która bardzo potrzebuje kochającej rodziny.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Jagoda została przywieziona dnia 10.08.2018 r. z gminy Mogilany.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.