IPSILON (IPSI):

Ipsilonek pojechał do domu

Kochany srebrny pies do adopcji

Przedstawiamy Ipsiego – bardzo kochanego i przyjaznego psiaka, który kilka miesięcy temu trafił pod naszą opiekę. Ipsi to psiak bardzo kochany, przemiły, oddany ludziom.

Ipsilon est bardzo pozytywnie skierowany do opiekunów, jest bardzo miły. To psiak-przytulak. Uwielbia kontakt z opiekunami, chętnie wystawia brzuszek do głaskania, jest prze-fajnym zwierzakiem. Ipsi ma mięciutkie, srebrzyste umaszczenie, a jego włos jest nieco dłuższy, miękki. Bardzo przyjemnie jest zanurzać dłonie w jego sierści.

Ipsi bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodny, bardzo towarzyski. Ipsilon pięknie spaceruje na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie nie wyrywa się podczas spacerów. Jest genialnym towarzyszem wycieczek i spacerów. Ipsilonek dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, nie ma z nim żadnych problemów.

Ipsilon nie dominuje innych psów, jest pozytywnie nastawiony do wszystkich. Ipsi jest młodym pieskiem; ma około 3, maksymalnie 4 lat. Ipsi to psiak średniej wielkości; waży około 23-24 kg, jest nieco mniejszy od labradorów, choć budowa ciała Ipsiego trochę przypomina tę właśnie rasę. Ipsi nie jest szczekliwy. Sam, nie prowokowany, nie szczeka bez powodu.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Ipsiego. To tak kochany srebrny pies do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Ipsi został przywieziony dnia 16.04.2018 r. z miejscowości Koźlica, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.