IMBIREK

Imbirek pojechał do domu 🙂

Kochany piesek do adopcji

Przedstawiamy Imbirka – cudownego, przemiłego, pieska, który niedawno trafił do schroniska. Imbirek może jechać do adopcji, ale trochę czasu minie jeszcze zanim będzie w pełni zdrowy i będzie mógł znów bez problemu skakać, biegać i bawić się jak inne psiaki. To kochany piesek do adopcji.

Piesek trafił do nas po wypadku komunikacyjnym, miał liczne złamania, ale jego stan jest obecnie stabilny. Ma złożoną łapkę, jest ona usztywniona, Imbirek dzielnie radzi sobie na pozostałych trzech.  Imbirek jest pod opieką lekarza weterynarii.

Pomimo ograniczonej możliwości poruszania się Imbirek dobrze sobie radzi. Jest chętny do wyjścia na spacer i do przytulania :). przewraca się na plecy, wystawia brzuszek do głaskania, jest niesamowicie miłym i kochany pieskiem. Uwielbia kontakt z ludźmi, jest łagodny, przemiły. Delikatnie chwyta ząbkami dłoń opiekuna i kieruje ją na siebie. Lubi gdy głaszcze się go po klatce piersiowej, po brzuchu, po grzbiecie. To przytulająca się i chodząca psia łagodność skazana na cierpienie przez nieostrożność poprzedniego właściciela.

Imbirek jest już po pierwszej operacji, będą kolejne. Psiak musi mieć jeszcze ustabilizowane kolano, ale wierzymy, że wszystko się uda i Imbirek wróci do zdrowia. Psiak jest bardzo dzielny i czysty. Pomimo usztywnionej łapki załatwia swoje potrzeby fizjologiczne poza legowiskiem.

Imbirek to niewielki; waży około 7 kg, to jego właściwa masa ciała. Imbirek jest cichy, spokojny, grzeczny. Jest w wieku około 2 lat.

Bardzo prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla tego uroczego maluszka. To kochany piesek do adopcji, który zasługuje na najlepszy dom.

Piesek jest ogólnie w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Imbirek został przywieziony dnia 11.06.2018 r. z miejscowości Przysadek, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.