IGNISIA – Łapa

Ignisia – Łapa wróciła do właścicieli

Niesamowicie smutna starsza sunia

Przedstawiamy Ignisię – cudowną, bardzo grzeczną i jeszcze bardziej smutną sunię, która trafiła pod naszą opiekę.

Ignisia to sunia w wieku minimum 10 lat. Waży 31 kg, jest niezwykle zrezygnowana. Gdy spogląda się w jej oczy widać smutek całego świata. Jest bardzo zrezygnowana..

Prawdopodobnie wiele ją ostatnio spotkało i teraz, dodatkowo w schroniskowej rzeczywistości, nie bardzo może odnaleźć.

Sunia jest spokojna, cichutka, bardzo miła. Pozwala na wykonywanie u niej wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych. Nie sprawia żadnych problemów.

Ignisia ma dodatkowo bardzo ostry stan zapalny zewnętrznych przewodów słuchowych z których wylewała się cuchnąca ropna wydzielina. Prawa strona przechodzi już w zaburzenia przedsionkowe. Suczka jest pod stałą opieką lekarza weterynarii.

Ignisia ma sporej wielkości guz na listwie mlecznej. Być może dlatego straciła “dom”. Trwa diagnostyka. Pierwsze wyniki badań wskazały stan zapalny, wyniki badań biochemicznych nie są najgorsze. Sunia przechodzi odpowiednie dla swojego stanu leczenie.

Ignisia grzecznie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się. Raczej nie była przyzwyczajona do luksusów, cieszy ją najmniejszy gest skierowany w jej stronę. Nie wiedziała co to puszka dobrej karmy, nie znała gotowanego mięsa.. Jej życie musiało być bardzo przygnębiające..

Bardzo prosimy o dobry dom dla Ignisi. Zasługuje na niego szczególnie..

Profilaktyka:

Suczka otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie w nie najgorszej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Ignisia została przywieziona dnia 06.05.2019 r. z miejscowości Sieciechowice, gmina Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.