HOLIDAY

Holiday pojechał do domu

Niewielki kremowy piesio

Holiday to niewielki, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak wraz z drugim pieskiem – Flajcikiem zamieszkały w opuszczonym letnim domku. Niestety nikt ich nie szukał, pieski trafiły do naszego schroniska.

Hiliday i Flajcik są ze sobą zżyte, widać, że całe życie spędziły razem.

Holiday jest grzecznym, miłym, nieco nieśmiałym, ale łagodnym pieskiem. Nikogo nie skrzywdzi. Potrzebuje jeszcze nieco praktyki w chodzeniu na smyczy, ale nie ma już problemu by wyszedł na spacer.

Holiday jest grzeczny, przyjazny do psów, niekłopotliwy i nie jest szczególnie hałaśliwy. nie ma z nim problemów.

Piesio waży około 12 kg, obecnie ma około 1-1,5 roku. Jest w dobrej kondycji. Trafił do nas chudy, ale wraca do właściwej masy ciała.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Holiday’a. To niewielki kremowy piesio, który zasługuje na dobry i kochający dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Holiday został przywieziony dnia 20.12.2018 r. z miejscowości Sułów, gmina Biskupice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.