HECZI

Heczi pojechał do domu

Owczarek niemiecki do adopcji

Przedstawiamy Hecziego – przepięknego, grzecznego pieska w typie owczarka niemieckiego, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Heczi to psiak przemiły, ułożony, bardzo posłuszny opiekunom. Pięknie chodzi na smyczy, słucha człowieka, jest niesamowicie ufnym psiakiem. Heczi to psiak duży i dorodny; waży około 35 kg, jest piękny. Heczi ma około 5-7 lat.

Psiak trafił do nas dość zaniedbany i z wychodzącą sierścią, ale wkrótce będzie pięknie wyglądał i będzie dumą swego opiekuna.

Heczi to psiak, który porusza się z gracją, przepięknie, dostojnie. Patrząc na niego, na to jak kroczy mamy pewność, że pochodzi od owczarka. Pięknie nosi ogon, ale nie jest zbytnio obniżony i jego stawy dobrze funkcjonują. Psiak ma bystre, piękne oczy. Pomimo, iż być może ostatnio nikt nie poświęcał mu uwagi Heczi na pewno miał kogoś, kto o niego dbał i troszczył się o niego. Psiak ma w sobie tylre pozytywnych uczuć do ludzi, że wierzymy, że szybko odnajdzie wspaniały dom.

Prosimy o dobry i troskliwy dom dla Hecziego – zasługuje na to, co najlepsze..
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Heczi został przywieziony dnia 04.05.2018 r. z gminy Biskupice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.