HARY

Hary pojechał do domu

Przepiękny beżowy szczeniaczek

Przedstawiamy Harego – niesamowicie pięknego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Hary jest młodziutki – obecnie ma około 3 miesięcy, waży 6 kg. Gdy dorośnie powinien być dość sporej wielkości zwierzakiem – 20+ kg.

Psiak trafił do nas z braciszkiem – Poterem. Jest odważniejszym z braci, ale i tak na razie jest trochę nieśmiały.

Maluchy musiały nie mieć łatwego życia, ale przy odrobinie uwagi i opieki szybko zapomną o tym, co złego wydarzyło się w ich życiu i z pewnością będą jeszcze wesoło merdać ogonkami.

Hary to psiak o niesamowitych oczkach – są koloru miodowego, spojrzenie psiaka jest hipnotyzujące.

Piesek na razie trochę boi się nowo-poznanych ludzi, ale nie ma w nim agresji i z pewnością szybko i dobrze zaadoptuje się w nowej rodzinie,

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Harego. Ten zły.,. już miał 🙁

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Hary został przywieziony dnia 17.07.2019 r. z miejscowości Stępocice, gmina Działoszyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.