HARRY

 

Harry pojechał do domu

Piesek w typie owczarka do adopcji

Przedstawiamy Harrego – przepięknego, bardzo grzecznego i spokojnego psiaka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku.

Harry to pies śliczny, młodziutki, cichy. Harry jest delikatny, wrażliwy, nie do końca rozumie dlaczego trafił do schroniska. Psiak dużo czasu spędza przy drzwiach boksu, czeka na swojego pana. Harry jest wspaniały; przytula się do opiekunów, bardzo pragnie kontaktu z ludźmi.

Harry na pewno miał dom. Jest czysty, nauczony życia z ludźmi, posłuszny. Obecnie pięknie. chodzi na smyczy. Jest posłuszny i grzeczny. Przypuszczamy, że wcześniej na spacery raczej chodził bez smyczy, ktoś być może dawał mu szansę by się wybiegał.

Być może to ze względu na jego wielkość (waży ponad 30 kg) i ktoś bał się podbiegającego do ludzi dużego psa, być może był zbyt wylewny do ludzi i komuś się to nie podobało. Tak czy inaczej Harry jest psem  niesamowicie bystrym. To psiak w typie owczarka; pojętny, bystry, świetny obserwator. Będzie genialnym  psem- przyjacielem rodziny już po adopcji.

Harry troszkę boi się nagłych ruchów ze strony mężczyzn, ale nie wykazuje najmniejszej agresji. Do kobiet jest bardzo łagodny i wylewny, uwielbia kontakt z opiekunkami.

Nasz podopieczny nie jest szczekliwy. Potrafi spacerować przy nodze opiekuna, czasem troszkę szarpnie przy “starcie” ale nie wyrywa się i słucha człowieka. Harry to jeszcze psie dziecko, na pewno szybko nauczy się nowych zasad. Harry załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czystym zwierzakiem. Podczas spacerów Harry zachowuje się trochę jak szczenię; radośnie podskakuje, łapie muchy, wącha kwiaty. Harry jest bardzo uroczy..

Psiak bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest pogodny. Może zamieszkać z drugim samcem, suczką, z psiakiem mniejszym i większym. Nie skrzywdzi innego psa.

Harry waży około 35 kg, obecnie ma maksymalnie 1 rok. Może jeszcze nabrać masy. Harry jest w typie owczarka ale jest nieco wyższy od typowego owczarka niemieckiego.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tego uroczego dużego psiego dziecka. Na pewno szybko udowodni, że zasługuje na szansę i dobry dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Harry  został przywieziony dnia 09.05.2018 r. z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.