GUSINKA

Gusinka ma dom 

Maleńka bardzo zaniedbana jamniczka

Przedstawiamy Gusinkę – bardzo zaniedbaną, maleńką suczkę jamniczkę, która trafiła do naszego schroniska.

Nasza pierwsza myśl… trzeba naprawdę nie mieć serca by doprowadzić psiaka do takiego stanu…

Gusinka to krótkowłosy jamniczek miniaturowy. Sunia powinna leżeć na poduszeczce, być przytulana przez swojego opiekuna, powinna mieć kochający i dobry dom.

Ktoś, kto zaniedbał ją do takiego stopnia jak widać na zdjęciach nie powinien mieć żadnych zwierząt…

Gusinka jest malutka; waży 4,2 kg. Przy jej wielkości właściwa masa ciała to około 5-5,5 kg co oznacza, że sunia ma niedowagę około 30 % swojej masy :(.

Sunieczka, pomimo tego w jakim jest stanie jest super kochana i cudowna. Bardzo dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, nie ma w niej agresji.

Trwa diagnostyka i o wynikach badań poinformujemy niebawem.

Sunia na obecną chwilę otrzymuje pożywienie typu convalescence. Ma apetyt, dużo pije, czynności fizjologiczne załatwia na spacerach. Jest czyściutka.

Bardzo prosimy o kochający i troskliwy dom dla Gusinki.

Edit:

Suczka ma zaawansowaną cukrzycę, mocno podniesione wyniki badań krwi (morfologia i biochemia). Trwa ustalanie krzywej cukrowej.

Profilaktyka:

Suczka otrzyma komplet szczepień, jest bardzo wyniszczona. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i jest pod intensywną opieką lekarza weterynarii.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Gusinka została przywieziona dnia 16.08.2019 r. z gminy Sędziszów, m. Swaryszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.