GRUZJA

Gruzja pojechała do domu

Piękna suczka owczarek kaukaski

Siła, dostojeństwo, elegancja. Przy tym radość, miłość do ludzi, chęć do zabawy.
To nasza Gruzja – suczka owczarek kaukaski. Gruzja trafiła do nas w połowie sierpnia. Nikt jej nie szukał.
Jest cudownym psem. Towarzyska, kontaktowa, pro ludzka. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, widać, że kiedyś musiała mieć normalny dom. Co stało się później? Nie wiemy. Wiemy, że ten cudowny pies jest bezdomny i szuka nowej rodziny.
Gruzja trafiła do nas z zaniedbaną okrywą włosową – niewyczesywana od miesięcy, brudna, ze skołtunioną sierścią. Powoli wyczesujemy sierść, być może część filców będzie musiała zostać ogolona.
Gruzja po zadbaniu o jej szatę, kąpieli i porządnym wyczesaniu będzie pięknie się prezentować.
Gruzja bardzo lubi być głaskana, chętnie podaje łapkę sama z siebie zaczepiając człowieka i prowokując do kontaktu. Ładnie bawi się sama przysmakami. Nie ma w niej cienia agresji w stosunku do ludzi. Nie polecamy jej do domu z innymi zwierzętami, potrafi porządnie pogonić innego psa.
Szukamy dla niej domu z ogrodem, jednak nie zostanie wydana wyłącznie do budy czy kojca. Musi mieć wstęp do domu, kontakt z ludźmi, spacery.
Szukamy odpowiedzialnych opiekunów ze świadomością specyfiki rasy. Po pewnym czasie w nowym miejscu Gruzja może stać się terytorialna i zacząć skutecznie bronić terenu.
Prosimy o dom dla Gruzji. To piękna suczka owczarek kaukaski, kochana, wspaniała sunia, która zasługuje na prawdziwy dom
Gruzja jest w wieku około 4-5 lat, jest dość zaniedbana, ale to się zmieni. Suczka waży około 50 kg.

Gruzja ma guzy na listwie mlecznej, poza tym jest w dobrej formie. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, zna wiele komend.

Gruzja poszukuje domu

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sunia posiada tatuaż, ale niestety jest on nieczytelny.

Gruzja została przywieziona dnia 13.08.2018 r. z miejscowości Boleścicie, gmina Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.