GRAFIKA

Grafika pojechała do domu

Nieśmiała suczka do adopcji

Przedstawiamy Grafikę, niedużą, spokojną, młodą, nieśmiałą suczkę, która od kilku miesięcy jest pod naszą opieką

Grafika to suczka grzeczna, cicha, niekłopotliwa. Na początku może trochę bać się nowo-poznanych ludzi, ale jest łagodna.

Nikomu nie zrobi krzywdy, nie ugryzie. Prędzej wycofa się i schowa, poczeka aż zrobi się spokojniej i wówczas wystawi głowę do pogłaskania. Grafika jest niekłopotliwa; nie jest szczekliwa, nie niszczy, nikomu nie dokucza. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, w schronisku zaprzyjaźnia się z psiakami i dobrze się z nimi dogaduje. Przy psiakach Grafilka staje się odważniejsza, bardziej otwarta. W domu z drugim psem na pewno będzie wspaniałą kompanką, psią przyjaciółką zarówno dla psa jak i dla człowieka.
Grafika potrzebuje jeszcze trochę czasu, ale z całą pewnością szybko skradnie serca domowników i będzie oddaną, wierną suczką całej rodziny.

Suczka może zamieszkać w domu ze spokojnymi dziećmi, ale w pierwszych dniach potrzebuje raczej ciszy i spokoju, nie nadaje się od razu na długie wędrówki czy szalone wypady za miasto.

Grafika robi postępy w chodzeniu na smyczy, pracujemy nad tym. Kilka dni w nowym domu i na pewno szybko otworzy się na ludzi, jej pyszczek zacznie się wesoło uśmiechać a ogon ze schowanego zmieni się w sterczący i pełen radości.

Grafika to młoda suczka; ma około 2-3 lat. Całe życie przed nią. Prosimy o dobry i kochający, troskliwy dom dla tej uroczej suni o pięknych, stojących uszkach i ufnych, choć troszkę przerażonych oczkach i uroczych białych skarpetkach na przednich łapkach.

Sunia jest średniej wielkości; waży około 14-15 kg. Ma długie łapki, jest szczupła. Grafika sięga głową do kolana kobiety. Sunia ma ładną, zdrową, zadbaną sierść. jest czyściutka. ma białe skarpetki, rude podpalanie i czarny grzbiet oraz głowę.

Raz jeszcze prosimy o dobry i kochający dom dla Grafisi.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Grafika została przywieziona dnia 18.05.2018 r. z gminy Kamionka Wielka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.