GORDO

Gordo pojechał do domu

Piękny wesoły trójbarwny piesek

Gordo to przemiły, wesoły, pogodny psiak o radosnym usposobieniu.

Piesio jest w dobrej kondycji, zadbany, ma około 1 roku.

Piesek jest średnio-mniejszy, waży około 15-17 kg, to jego właściwa masa ciała.

Gordo błąkał się po ruchliwej drodze podbiegając do samochodów, był trochę zdezorientowany, ale obecnie jest uśmiechnięty i wpatrzony w człowieka.

Gordo ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe polecenia. To wspaniały, przemiły, kochany i bardzo uroczy piesek o niesamowitym psim uśmiechu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szukamy wyłącznie właściciela pieska. Tel kontaktowy: Iwona 793993779 (8-20)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.