GOLDI

Goldi pojechał do domu

Piesek w typie flat retrivera do adopcji

Przedstawiamy Goldiego- cudownego, kochanego, przemiłego psiaka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Goldi to wieczne psie dziecko; psiak uwielbia przytulanie, głaskanie, przebywanie blisko człowieka, spacery, zabawę. Chętnie przechodzi pomiędzy nogami opiekuna, wkłada głowę pomiędzy dłonie i domaga z głaskania choć w swoim zachowaniu nie jest nachalny.

Goldi jest psem grzecznym i dobrze ułożonym. Wykonuje wiele poleceń, jest posłuszny. Dogaduje się z innymi psami, nie ma w nim agresji. Goldi trafił do nas z drugim psiakiem. Prawdopodobnie zostały razem porzucone, są ze sobą mocno zżyte.

Goldi nie jest nadpobudliwy choć ma w sobie sporo energii. Nie jest szczekliwy, obserwuje co się dzieje, dopiero potem, jeśli trzeba, daje głos. Szczeka gdy trzeba, ale nie wyje do księżyca i nie jest uciążliwy. Goldi ma piękną, mięciutką, półdługą okrywę włosową. Trafił do nas ostrzyżony, ale po długości włosów na uszach widać, że będzie mieć sierść jak u psów w typie goldena czy flat retrivera. Budową i wielkością Goldi także przypomina tę rasę. Okrywa Goldiego będzie wymagać odrobiny pielęgnacji, ale psiak po zabiegach groomerskich będzie się pięknie prezentować. Goldis to psiak młody; ma około 4-5 lat, jest dość duży, waży około 30 kg. Goldi bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego uroczego psiaka. Goldi jest tak otwarty do ludzi, wylewny i bezpośredni, że zagadką dla nas jest to, że nikt go nie szuka :(.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Goldi został przywieziony dnia 27.04.2018 r. z gminy Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.