GIERKA

Gierka pojechała do domu

Maleńka kochana biała suczka do adopcji

Gierka to maleńka (około 4-4,5 kg), spokojna suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia jest kochana, przyjazna, delikatna. Jest biała, ma ciemną głowę, kilka maleńkich plamek na ciele.

Na razie jest trochę nieśmiała, ale jest łagodna. Lubi przytulanie i noszenie na rękach.

Suczka jest w wieku około 1 roku, raczej już nie urośnie. Gierka jest cichutka, grzeczna, niekłopotliwa. Uczymy ją chodzić na smyczy. Sunia jest prze-urocza.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Gierki. To wspaniała sunia, która zasługuje na dobry dom i dużo miłości. Nikogo nie skrzywdzi, jest niesłychanie łagodna.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Gierka została przywieziona dnia 31.08.22018 r. z gminy Kamionka Wielka.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.