GERONI

Brązowy nieśmiały psiak do adopcji

Przedstawiamy pieska o imieniu Geroni, który niedawno trafił do naszego schroniska. Geroni to brązowy nieśmiały psiak do adopcji. Trafił do nas niezwykle przerażony i wycofany. Chował się za budą, chciał “nie istnieć”, leżał przerażony i zdezorientowany.

Geroni to tak naprawdę bardzo miły i przyjazny choć na początku nieśmiały piesek w wieku około 4 lat. Jest z całą pewnością mieszańcem owczarka niemieckiego, bardzo przypomina tę rasę. Psiak waży około 30 kg, jest troszkę zaniedbany, nie był wyczesywany, ale ogólnie jest w dobrej formie i z całą pewnością długie lata życia przed nim.

Geroni to psiak po przejściach; piesek trafił do nas z łańcuchem na szyi, udało się go usunąć. Na razie nie najlepiej chodzi na smyczy, ale będziemy nad tym pracować. Już teraz Geroni wie, że smycz to nie bat i nic mu nie grozi ze strony wyprowadzających go opiekunów. Kilka kolejnych spacerów i z zastraszonego psa zmieni się w wesołego brązowego owczarka gotowego uwielbiać swego pana od świtu do zmroku.

Geroni to piesek grzeczny i spokojny; nie dokucza innym psom, nie dominuje ich, nie jest szczekliwy. Doskonale dopasuje się do drugiego pieska. Geroni jest pieskiem łagodnym; gdy zaprzyjaźni się z członkami swojej rodziny będzie ich najwierniejszym przyjacielem. Geroni będzie wspaniałym pieskiem, potrzebuje jedynie trochę uwagi i cierpliwości.

Geroni to brązowy nieśmiały psiak do adopcji, który bardzo potrzebuje kochającego domu. Prosimy o szansę i prawdziwy dom, nie kojec, nie łańcuch. To wszystko złe już miał…

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Geroni został przywieziony dnia 10.07.2018 r. z gminy Czchów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.