GAWA

Gawa pojechała do domu

Suczka owczarek niemiecki

Przedstawiamy Gawusię – przemiłą, wesołą, radosną suczkę w typie owczarka, która niedawno trafiła pod naszą opiekę. Gawusia to suczka – owczarek niemiecki do adopcji. Jest przepiękna, grzeczna i posłuszna. Trafiła do nas trochę zaniedbana, ale w dobrej kondycji. Nie boi się ludzi, jest dobrze ułożona. Może wymaga jeszcze delikatnego szlifowania w dziedzinie posłuszeństwa i dobrych manier, ale Gawusia ma doskonały potencjał szkoleniowy i z całą pewnością, przy odrobinie pracy, będzie dumą swojego właściciela.

Gawusia jest młoda, wpatrzona w człowieka, ufna i oddana. Pięknie chodzi przy nodze, wykonuje podstawowe polecenia. Gawusia z całą pewnością doskonale odnajdzie się w rodzinie z dziećmi. Jest łagodna, wspaniała. Dogaduje się z innymi psami, pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie choć troszeczkę niecierpliwi się stojąc w miejscu. To młoda sunia. Wymaga ruchu, zabawy, spacerów. Podwórko to dla niej ZA MAŁO.

Gawusia to młodziutka sunia; obecnie ma około 1 roku, nieco mniej. Właśnie traci swą szczenięcą okrywę włosową. Jej pyszczek, szczenięcy, ze zmarszczkami, jest bardzo uroczy..

Gawusia obecnie waży około 30 kg, gdy nabierze masy będzie ważyć około 32-34 kg.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Gawusi. Osobom szukającym psa na podwórko dziękujemy. To piękna suczka owczarek niemiecki do domowej adopcji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Gawa została przywieziona dnia 06.07.2018 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.