GANGEZ

Gangez pojechał do domu

Psiak w typie amstaffa lub staffordshire terriera do adopcji

Gangez to przepiękny i przemiły, wesoły psiak w typie amstaffa w wieku około 1 roku.

Psiak trafił do nas trochę zaniedbany i brudny, miał wysuszoną sierść, ale jego kondycja znacznie się poprawia.

Gangez to otwarty do ludzi, posłuszny psiak, o łagodnym usposobieniu. Pięknie chodzi na smyczy, jest wpatrzony w opiekunów, świetnie reaguje na ludzi.

Psiak mocno przypomina psy w typie amstaffa lub staffordshire terriera. Jest wspaniały, opanowany, kochany. Chce być tym jednym jedynym, wystawia brzuch do głaskania, jest bardzo uroczy.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Gangeza. Zasługuje na to, co najlepsze.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Gengez trafił do nas dnia 10.05.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.