GALA – GINA

Gala – Gina pojechała do domu

Przemiła suczka, mieszaniec owczarka niemieckiego i husky do adopcji

Gina (Gala) nie miała łatwego życia. Jego dużą część spędziła z złych warunkach, pozbawiona podstawowej opieki.

Obecnie w naszym schronisku doszła do siebie fizycznie, z psychiką od początku nie było źle – mimo tego co przeszła dalej ufa ludziom.

Gina to mieszaniec owczarka niemieckiego z husky. Drobniejsza od typowego owczarka, trochę większa od typowej suki husky.

Jest psem ważącym około 26 kg, jest silna i energiczna. Nie ma w niej agresji. Dogaduje się z innymi psami, jednak nie polecamy jej do domu z uległym psem małych rozmiarów, gdyż Gina lubi sobie “porządzić”.

Kocha spacerować, jeść i być głaskaną. To fajna, zrównoważona suka o umiarkowanym temperamencie. Nie skacze po ludziach, nie jest hałaśliwa ani nadpobudliwa. Nadaje się dla osób początkujących, którym marzy się duży pies.

Może zamieszkać w domu z dziećmi, jednak należy pamiętać, że kontakt maleńkich dzieci z psem, zawsze powinien odbywać się pod kontrolą osób dorosłych.

Gina(Gala) może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w bloku. Z góry dziękujemy za oferty do budy i kojca. Suczka zasługuje na dobre życie u boku kochającej rodziny.

Gina (Gala) jest w wieku ok. 6-7 lat. Obecnie jest w dobrej kondycji, zadbana, dość czysta. Chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).  Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Gala-Gina została przywieziona dnia 09.02.2018 r. z Sędziszowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.