GAGA

Gaga-Gandzia pojechała do domu

Wesoła łaciata suczka do adopcji

Przedstawiamy Gagę – przemiłą, wesołą, pogodną suczkę, która od kilku tygodni przebywa pod naszą opieką. Gaga to radosna, łaciata, dość energiczna suczka w wieku około 3-4 lat. Suczka trafiła do nas troszkę zaniedbana, ale wraca do formy i wkrótce będzie wyglądać przepięknie.

Gaga ma jaśniutkie, prawie białe umaszczenie i kilka brązowych łatek na ciele. Gagusia ma stojące, ciekawskie uszka, które ukazują wszystkie jej emocje. Suczka jest niewielka; waży około 10 kg, to jej właściwa masa ciała. Gaga ma około 3, maksymalnie 4 lat. Potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość, chętnie załatwia się na spacerach.

Gagusia będzie świetną przyjaciółką całej rodziny, potrzebuje tylko odrobiny czasu na adaptację. Gaga może zamieszkać w rodzinie z dziećmi, nikogo nie skrzywdzi.

Suczka dogaduje się z innymi psiakami, jest wesoła i towarzyska, nie jest szczególnie szczekliwa. Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Gagi.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Suczka została przywieziona dnia 06.06.2018 r. z miejscowości Kamień, gmina Czernichów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.