FUKS

Fuksik pojechał do domu

Pies myśliwski do adopcji

Przedstawiamy Fuksa – przepięknego, inteligentnego, bystrego psiaka, który od niedawna przebywa w naszym schronisku.

Fuks to spokojny pies o łagodnym usposobieniu. Z całą pewnością jest to po części pies myśliwski, w jego żyłach płynie krew psa gończego. Fuks jest pieskiem niedużym; waży około 15 kg, Wielkością przypomina psiaki w typie beagle, ale jest od nich szczuplejszy. Fuks jest młody, ma około 2-3 lat. Ma piękną, zadbaną, lśniącą okrywę włosową, jest czyściutki, zadbany.

Fuks bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia spacery. Pomimo starań w schronisku nie mamy możliwości aby zapewnić mu tyle ruchu ile potrzebuje. Fuks z całą pewnością będzie doskonałym kompanem na spacerach, na wycieczkach za miasto i w górach. Dorówna z pewnością człowiekowi, nie męczy się zbyt szybko. Fuks może mieć tendencję do polowania na drób, bardzo silnie pracuje nosem, nawet z daleka obserwuje ptactwo.

Fuks bez problemu dogaduje się z innymi psami. Nie zaczepia, nie dokucza, nie dominuje. Może zamieszkać w domu z innym pieskiem. Fuks nie jest szczekliwy. Jest dość opanowanym czworonogiem. Szczeka tylko wtedy, gdy trzeba. Prosimy o szansę i dom dla Fuksa. Zasługuje na prawdziwy dom i rodzinę. To prawie pies myśliwski do adopcji o duszy psiaka gończego.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Psiak został przywieziony dnia 28.06.2018 r. z miejscowości Tenczynek gmina Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.