FUFEK

Fufulek odszedł dziś od nas. [*] :(((

przez ostatnie dni wymagał szczególnej opieki. Odszedł spokojnie.. Dobranoc lewku malutki… Śpij spokojnie…

Nieduży starszy piesek

Fufek to miły, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak błąkał się po drogach, został zabezpieczony i przekazany do nas. Niestety nikt go nie szukał. Fufek został znaleziony w czarnej skórzanej obroży.

Jego sierść była matowa, wysuszona, w nie najlepszej kondycji, ale od czasu przybycia do schroniska znacznie się poprawiła i wychodzi z niego mały lew.

Badania krwi także potwierdziły, iż piesek powinien otrzymywać specjalistyczną karmę; miał kiepskie wyniki nerek oraz wątroby ale teraz jest w lepszej formie.

Obecnie psiak czuje się lepiej, ale to staruszek i niestety czasu nie jesteśmy już w stanie cofnąć i szukamy dla niego mniej aktywnego domu w którym będzie miał spokój i ciszę.

Psiak otrzymuje pożywienie odpowiednie dla swojego stanu zdrowia, ufa opiekunom, zjada z ręki smakołyki, drepcze spokojnie na spacerach.

Psiak jest grzeczny, cichy i niekłopotliwy. Dogaduje się z pieskami, nie sprawia problemów. Fufek ma minimum 14+ lat, waży obecnie około 15 kg i to jego właściwa masa ciała.

Mamy świadomość, że takiemu staruszkowi ciężko jest znaleźć dom, ale wierzymy, że znajdzie się ktoś o wielkim sercu i da Fufkowi schronienie na ostatnie lata życia.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Fufka.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fufek został przywieziony dnia 28.11.2018 r. z miejscowości Rudawa, gmina Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.