FRYWOLITEK – FRYWCIU

Frywolitek pojechał do domu jako ostatni z rodzeństwa 🙂

Malutki brązowy szczeniaczek

Frywciu (Frywolitek) to niewielki, kochany brązowy szczeniaczek.

Maluszek trafił do nas wraz z rodzeństwem. Wszystkie maluszki były zapchlone, miały mnóstwo kleszczy i innych pasożytów.

Prawdopodobnie zostały porzucone w lesie, na szczęście zostały szybko odnalezione i zabezpieczone.

Frywciu i rodzeństwo są malutkie; obecnie mają około 3-4 tygodni, ważą niespełna 2 kg. Gdy dorosną będą raczej dużymi psiakami. Frywciu może osiągnąć wagę około 20 kg.

Frywciu jest brązowy, ma mięciutką, puchatą okrywę, jest bardzo uroczy. Uwielbia się wtulać w opiekunów, jest kochanym puchatym misiem, który zasługuje na najlepszy, kochający dom..

Adopcja szczeniaczka:

Nie wiemy do końca co wyrośnie z naszych maluszków – wagę i wielkość określamy orientacyjnie- nie znając rodziców nie jesteśmy w stanie powiedzieć nic na pewno.

Psie maluchy wymagają uwagi, czasu, pieniędzy i miłości- takiej rozsądnej. Wymagają regularnego odrobaczania, szczepień, odpowiedniego żywienia, zabawy z opiekunami.
Mogą niszczyć, załatwiać się w domu i płakać pod nieobecność właściciela.
To Twoja rola, aby nauczyć je życia i dać dobry, świadomy dom- taki zły już miały.
Warunkiem adopcji jest kastracja/sterylizacja.
Nie podoba Ci się to? Pomyśl o tym, że kiedyś dzieci Twojego maluszka, tak jak on, wylądują za kratami, a Ty się do tego przyczynisz.
W naszym schronisku, po adopcji, kastracja jest bezpłatna. Jest ona wymagana, obowiązkowa i konieczna. Wystarczy wybrać do nas numer i umówić się na zabieg.

W przypadku pytań dotyczących wychowania szczeniaczka zawsze jesteśmy gotowi Was wesprzeć radą i sugestią.

Profilaktyka:

Maluch otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Maluszek przebywa w domu tymczasowym w Krakowie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Frywciu został przywieziony dnia 19.02.2019 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.