FREDIE

{{*}} {{*}} {{*}} {{*}} {{*}}

Fredie był olbrzymem z charakterem i nie dał sobie w kaszę dmuchać. Mimo to potrafił dzielić przestrzeń życiową
z kilkoma seniorami z różnymi ułomnościami i się z nimi dogadywać.
Fredie – dziś musiałeś nas opuścić, odszedłeś tam, gdzie na razie wstępu nie mamy.
Nie wyobrażam sobie jutrzejszego obchodu bez naszych codziennych rytuałów, które wszyscy uwielbialiśmy!
Bez Twojego pędzenia do nas na poranne pieszczochy, drapanie i masowanie.
Bez silnego ocierania się Twego pyszczka o nasze nogi i ręce.
Bez galopowania za nami pędem (gdzie te problemy z poruszaniem??) kiedy oddalaliśmy się od Ciebie, aby przywitać innych.
Czy wiesz, że my też pędziłyśmy na te spotkania z Tobą? Że zostawiałyśmy Twój kojec na koniec obchodu, bo to tam nam najdłużej i najczulej schodziło?
Z naszymi kochanymi seniorami, spragnionymi miłości, ale też mocno ją okazującymi!
Fredie – dzisiaj jedyne co mogłyśmy zrobić, to trzymać Twoją łapę, wygłaskiwać kształt Twego łba i powtarzać do znudzenia jakim wspaniałym psiakiem jesteś..
Wiem, że to niewiele.. ale przyjęłyśmy w dłonie Twój ostatni oddech i zabrałyśmy ostatnią minutę Twojego życia do naszych serc, aby Twoje życie nie poszło w niepamięć..
Kochamy Cię, nasz zachwycający olbrzymie!

:(((

{{*}} {{*}} {{*}} {{*}} {{*}}

Spokojny starszy łaciaty piesek

Fredie to spokojny starszy łaciaty piesek o łagodnym usposobieniu. Jest miły do innych psów, cichy, grzeczny, niekłopotliwy.

Trafił do nas do schroniska, nikt go niestety nie szukał. Fredie to psiak starszy; jest w wieku około 11-12 lat, ma niewielkie problemy z poruszeniem się typowe dla dużych piesków w jego wieku.

Jest pod opieką lekarza weterynarii, jego stan zdrowia jest stabilny. Od kiedy trafił do nas stan jego zdrowia poprawił się, piesio odzyskał właściwą masę ciała. Obecnie waży około 35 kg.

Otrzymuje odpowiednią suplementację i jego możliwości spacerowania zwiększyły się, ale pomimo tego, że Fredie jest obecnie w nieco lepszej formie nie zalecane są już u niego długie, forsowne spacery..

Fredie jest pieskiem miłym i spokojnym; nie jest szczekliwy, nie wchodzi z innymi pieskami w konflikty choć nie da się zdominować.

Bez problemu może zamieszkać z drugim czworonogiem; mniejszym, większym, młodszym i wiekowym. To miły, pogodny, kochany piesek.

Mamy świadomość, że Fredie to staruszek, ale wierzymy, że znajdzie się człowiek, który pokocha tę wielką mordeczkę i zapewni psiakowi bezpieczny dom na ostatnie lata życia…

Gdy jest się blisko człowieka podchodzi, trąca nosem, karze się głaskać po nosie i brodzie. To rozkoszny duży kochany psiak. 🙂

Prosimy o dom dla Frediego. Zasługuje na dobry, prawdziwy, kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fredie został przywieziony dnia 09.08.2018 r. z gminy Biskupice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.