FRANKLIN

Franklin pojechał do domu

Piękny szorstkowłosy psiak

Przestawiamy Franklina, wesołego pieska, który trafił pod naszą opiekę.

Franklin to piesek średniej wielkości; waży około 17 kg, obecnie ma około 7-8 lat, ale nadal jest w bardzo dobrej kondycji.

Piesek jest bardzo przyjaźnie nastawiony do opiekunów, nie jest nachalny, doskonale współpracuje i nie sprawia żadnych problemów.

Franklin dogaduje się z innymi psami, nie wszczyna awantur, nie dominuje choć sam raczej nie da sobie wejść na głowę.

To wspaniały, dostojny, grzeczny dojrzały piesek. Franklin porusza się bardzo dostojnie, jego chód jest spokojny, opanowany.

Prawdopodobnie Franklin ma w sobie krew terierów; wskazują na to budowa ciała, sposób poruszania się, umaszczenie i typ okrywy.

Jeśli tak to odziedziczył po przodkach same najlepsze cechy.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Franklina; psiak w schronisku jest bardzo smutny, ale z całą pewnością, w nowym domu, na jego smutnym pysiu zagości piękny psi uśmiech.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Franklin został przywieziony dnia 23.08.2019  r. z gminy Sędziszów, m. Zielonki.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.