FOSTER-BLENDER

Foster-Blender pojechał do domu

Mieszaniec owczarka i husky do adopcji

Przedstawiamy Fosterka (pierwotnie Blenderka) – przyjaznego psiaka, najprawdopodobniej mieszańca owczarka i husky,  który pod koniec 2017 roku trafił do naszego schroniska. Foster to psiak nieco starszy; ma około 9 lat, ale nadal jest energicznym i dość radosnym psem; chętnie biega, bawi się, spaceruje z opiekunami. Na pierwszy rzut oka Fosterek może wydawać się trochę niedostępny, ale to miły i przyjazny psiak. Foster na pewno nie miał dobrego domu, trafił do nas zaniedbany, bardz9o wychudzony, chory, z problemami z trawieniem, ale obecnie jest w lepszej formie i kondycji zdrowotnej.

Pomimo złego i nieodpowiedniego traktowania nie stracił wiary w człowieka i chętnie przebywa wśród opiekunów. Foster lubi głaskanie, dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, nie sprawia problemów. Psiak dogaduje się z kolegami z boksu, nie ma w nim agresji, ale nie pozwoli wejść sobie na głowę i pilnuje miski. Foster potrzebuje ruchu. To mieszaniec owczarka i husky, lubi ruch. Szukamy dla niego domu w którym będzie mieć dziennie choć 1 spacer lub takiego w którym będzie mógł skorzystać z wolności i biegać po ogrodzie. Prosimy o szansę i adopcję tego starszego, ale czujnego i chętnego do współpracy pogodnego pieska.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Foster (Blender) został przywieziony dnia 02.12.2017 r. z miejscowości Rudno, gmina Krzeszowice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.