FOSFOR

Fosfor pojechał do domu

Znaleziony brązowy wesoły piesek

Fosforek to miły, wesoły, brązowy radosny piesek o energicznym usposobieniu. Psiak jest w wieku około 2 lat, jest zadbany.

Fosforek potrafi doskonale wspinać się po ogrodzeniu. Psiak trafił do nas z ranami na przednich łapkach. Wszystko dobrze się goi i za kilka dni nie będzie po nich śladu.

Fosforek dogaduje się z innymi psami, uwielbia towarzystwo ludzi i bardzo chce przebywać wszędzie tam, gdzie człowiek.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fosfor został przywieziony dnia 14.08.2018 r. z miejscowości Brzoskwinia, gmina Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.