FLAPI

Flapi pojechał do domu

Piękny podpalany szorstkowłosy szczeniaczek

Przedstawiamy Flapiego – pięknego, malutkiego, podpalanego szczeniaczka, który od kilku tygodni, wraz z rodzeństwem, jest w naszym schronisku.

Maluch trafił także z mamą, Maluszki zostały znalezione w przepuście. Mamusia bardzo troskliwie zajmowała się swoimi dziećmi.

Flapi jest przemiłym, uroczym, bardzo kochanym maluszkiem o ciemnym, podpalanym umaszczeniu. Jego okrywa włosowa będzie nieco dłuższa, szczególnie przy głowie,

Obecnie psiak waży około 1 kg, gdy dorośnie powinien osiągnąć masę około 10 kg.

Jest psim pieszczochem, uwielbia się przytulać, jest kochanym, uroczym psim dzieckiem, które zasługuje na dobry, kochający dom.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Flaiego. Maluszek bez problemu dogada się z innymi pieskami, a także kotkami.

Szukamy dla wszystkich naszych maluszków odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas – ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższych kilkanaście lat.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Flapi został przywieziony dnia 19.10.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.