FIOŁEK

Nieśmiały rudy piesek do adopcji

Poszukujemy cierpliwego domu dla Fiołeczka – około 3-letniego, spokojnego, niedużego pieska, który od dwóch lat przebywa pod naszą opieką.

Fiołeczek jest pieskiem grzecznym i spokojnym. Nie jest agresywny, nikomu nie zrobi krzywdy. Potrzebuje jednak sporo czasu na spokojną adaptację w nowych warunkach. Do psów jest przyjazny, ale ludzi nadal unika. Potrzebuje cierpliwego opiekuna, który da mu czas na zapoznanie w nowych warunkach, okaże serce i troskę, ale nie będzie niczego robić na siłę.

Fiołeczek jest nieduży; waży około 10-12 kg, to jego właściwa masa ciała. Ma piękną, rudą, króciutką okrywę włosową, jest w dobrej kondycji. Na początku w ogóle nie potrafił, ale pomału uczy się spacerować na smyczy. W domu na pewno szybko oswoi się i będzie wspaniałym, oddanym, wiernym przyjacielem człowieka. Prosi jedynie o szansę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Pies został przywieziony dnia 26.08.2015 r. z miejscowości Łękowe, gmina Mszana Dolna.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.