FIFI

Fifi pojechał do domu

Malutki łaciaty piesek

Przedstawiamy Fifiego – wspaniałego, malutkiego, bardzo kochanego i uroczego, energicznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Fifi jest malutkim, młodym, uroczym psiakiem. Obecnie ma około 9-10 miesięcy, waży 7 kg, większy już raczej nie będzie. To jego właściwa masa ciała.

Psiak jest bardzo przyjaźnie nastawiony do opiekunów. Przytula się, wystawia brzuszek do głaskania, liże po rękach. Jest niesamowicie przyjazny w stosunku do człowieka.

To bardzo uroczy maluszek, który w każdy możliwy sposób próbuje zaskarbić sobie względy opiekunów i pokazuje jak bardzo nam ufa.

Fifi potrafi usiąść na stopach człowieka, wtulać się swoim niewielkim ciałem w opiekunów i delikatnie, nieśmiało merdać ogonkiem.

Mruży oczka, delektuje się chwilami bliskości. To “strasznie fajny” piesek.

Gdy głaszcze się go po klatce piersiowej wygina się tak mocno do tyłu, że czasem ma się wrażenie, że Fifi zaraz się przewróci. Psiak jest prze-zabawny 🙂

Fifi ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się i nie ucieka. Dogaduje się z innymi pieskami.

Piesek bardzo dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Usposobienie:

Czasem na początku potrafi szczeknąć na większego psa (może to strach, może ekscytacja), a za chwilę bawi się z nim na wybiegu. Trochę czasem roznosi go energia, ale zawsze pozytywna ;).

Prawdopodobnie nie był przyzwyczajony do obecności innych psów, ale szybko uczy się nowych zasad i życia wśród zwierzaków.

Nasz maluch to rewelacyjny mały piesek, który szuka nowego, kochającego domu i ludzi, którzy zabiorą go na spacer i spędzą czas z nim samym.

Fifi trafił do nas bardzo brudny, ale nie ze swojej winy. Prawdopodobnie był przetrzymywany w niewłaściwych warunkach. Obecnie to nie ten sam pies. Jest radosny, prze-uroczy, wesoły.

Fifi jest czystym pieskiem i chętnie załatwia swoje czynności fizjologiczne podczas spacerów. Nie powinien w domu sprawiać kłopotów.

Prosimy o szansę i dom dla Fifiego. To maluch, który zasługuje na kochający, prawdziwy dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fifi został przywieziony dnia 29.03.2019 r. z gminy Nawojowa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.