FESTIŚ

Festiś pojechał do domu

Uroczy maleńki psiak do adopcji

Festiś to niewielki, kochany psiak do adopcji, który trafił do nas wraz z dwiema siostrzyczkami.

Psiak jest w wieku około 2,5-3 miesiące, będzie średnio-mniejszy, nie powinien przekroczyć 10 kg.

Festiś to psiak z przysłowiową duszą; jest bardzo uroczy, kochany, przemiły. Gdy spogląda na człowieka ma się wrażenie, że Festiś próbuje do nas przemówić. Gdy przylgnie do opiekuna przechyla głowę do ciała, zastyga w bezruchu, delektuje się każdą chwilą spędzoną blisko ludzi. Festiś jest miły i kochany.

Festiś ma krótkie łapki, nie będzie wysokim pieskiem. Psiak ma umaszczenie czarne-podpalane, typowe dla psiaków w typie jamnika. Bardzo prosimy o szansę i dom dla Festisia. To uroczy maleńki psiak do adopcji. Będzie wspaniałym, cudownym towarzyszem rodziny. Czeka jedynie na szansę i dobry dom.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Festiś został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.