FEBRA – FEBRUSIA

Febra pojechała do adopcji

Nieduża wystraszona sunia

Februsia to niewielka (około 12 kg), spokojna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest młoda, ma około 2-3 lata. Jest trochę przestraszona, na razie chowa się przed opiekunami, woli pozostać w tyle i obserwować człowieka, nie zbliżać się.

Februsia potrzebuje czasu, spokojnego opiekuna, odrobiny ciepła i cierpliwości ze strony ludzi by przekonać się, że nic złego jej już nie spotka.

Sunia jest czarna, ma wielką białą krawatkę, jest dość oryginalnie umaszczona.

Februsia jest w dobrej kondycji fizycznej, ale psychicznie wymaga trochę pracy i koniecznym jest by była to praca indywidualna – z opiekunem/behawiorystą – na spokojnie i nie na siłę.

W schronisku, przy setce innych psiaków, w warunkach sprzyjających stresowi, ciężko jest pokonać strach psiakowi o tak delikatnej psychice.

Februsia bez problemu dogaduje się z innymi psami, zawsze widzi w nich swych braci, z jednym z piesków, Hakerkiem, jest prawie nierozłączna.

Na razie Februsia nie potrafi chodzić na smyczy, ale będziemy nad tym pracować.

Będziemy informować o dalszych postępach w socjalizacji Februsi, ale już teraz szukamy domu dla tej czarnej wrażliwej bidusi.

To nieduża wystraszona sunia, która czeka na prawdziwy dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Februsia została przywieziona dnia 19.01.2019 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.